Neden VBH’ da çalışmalı?

İnsan, şirketimizin odak noktasında bulunmakta olup çalışanlarımıza güvenli bir işyeri ile güven ve beraberlikle şekillenen bir şirket kültürü sunuyoruz. Sizlere, çok yönlü gelişim olanakları, serbest alan ve farklı alanlardan uzmanlarla iletişim sunuyoruz.  

İşveren olarak VBH

VBH; kapı ve pencere yapı malzemeleri için dünya çapında en büyük bir ticari şirket ve bu suretle alman malzeme sanayinin uluslararası en önemli iş ortağıdır. Müşterilerimiz ürün çeşitliliğimizden ve hizmetlerimizden faydalanarak uygulamaya yönelik, standartlara uygun en son teknoloji ürün çözümlerini sunabilecektir.

Orta ölçekli bir şirketin ayrıcalıkları ile birleşerek yaşayan uluslararasıcılık bizleri cazip bir işveren kılmaktadır.

Sizlere mesleki meydan okuma, heyecan verici işler ve ilginç perspektifler sunan dinamik bir şirketten memnuniyet duyacaksınız.  

Sosyal yetkinlikler bizim için önemlidir

VBH’ nın iş dünyasını dürüst birliktelik ve açık iletişim şekillendirmektedir. Mesleki bilgi ve yeteneklerinizin yanı sıra angajman ve sosyal becerilerinize çok değer veriyoruz. Açık iletişim ve meslekdaş destekli iş ortağı olarak birliktelik şirket kültürümüzün ayrılmaz unsurlarındandır. 

Birlik içinde dürüstlük ve güvenilirlik, teşvik ve yapıcı eleştiri amirinden çalışanına giden tek yönlü yol değil, bilakis kişisel gelişim aracı olarak anlaşılmaktadır.

Netice sorumluluğu ve çalışanların teşviki

Şirket ve çalışanlar anlamında hedefleri kararlaştırıyoruz. Bireysel sorumluluk ve angajman ödüllendirilir. Gerek mesleki gerek bireysel hedeflerin müştereken kararlaştırılması bunlardan sayılır. Böylelikle herkes şirketin başarısına olan bireysel katkısını ve şirket içindeki kişiye özgü gelişim perpektiflerini bilir.

Eğitim

Bizler sektörün en iyi ve angaje çalışanlarını istihdam eden, doğrudan personel gelişimi ile VBH’ nın uluslararasılaştırma çerçevesinde talep etmek zorunda olduğu rekabetlere hazırlayan cazip bir işyeriyiz.

İş Başvuru Formu

Fill out my online form.
Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Daha fazla bilgi için tıklayınız TAMAM