Kapı ve pencere malzemeleri için iş ortağınız

VBH uzman bir kapı ve pencere malzemeleri markası olup ihtiyaca uygun ürün çeşidi, sayısız servis hizmetleri ile uluslararası satış ağı şirketimizin temel direklerindendir.

VBH kapı ve pencere yapımcılarına kapı ve pencerelerin üretim ve profesyonel montajı için eksiksiz bir ürün çeşidi ve sistem çözümleri sunar. Kendi markamız olan greenteQ sistem çözümleri ve marka ürünlerin yanı sıra profesyonel üretime yönelik aksesuarlar ile güvenlik teknolojisi ürünlerini kapsamaktadır.  

Etkili bir iş akışı için geniş kapsamlı servis hizmetleri

Ürün portföyümüz; kapı ve pencere imalatçıları, montaj yapanlar ve karar verenler için sayısız servis hizmetleri ile tamamlanmıştır. VBH; LOGO ve Vbh24, CE-fix hizmet markaları ile araç gereç ve sipariş, dökümantasyon ve malzeme yönetimini belirgin bir şekilde kolaylaştıran danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

VBH 24

vbh24.de, VBH müşterilerinin günün her saati sipariş vereceği ve katalog ile broşürlerini görebileceği VBH’ nın B2B- portalıdır.  

CE-fix

CE-Fix kapı ve pencerelere CE-işaretinin konulmasına yönelik Online- Platformdur. Bu platformda üreticiler bir tuşa basarak tüm CE- evraklarını alabilecektir.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerez kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.
Daha fazla bilgi için tıklayınız TAMAM